Wasparfum Musica del Sole kopen | wasparfumbeesd.nl
Wasparfum Musica del Sole
Wasparfum Musica del Sole
Wasparfum Musica del Sole
Wasparfum Musica del Sole
Wasparfum Musica del Sole
Wasparfum Musica del Sole
5.95
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Maak een keuze:

Breng de warmte van de Italiaanse zon in je kledingkast met Wasparfum Musica del Sole. Deze luxueuze geurtoevoeging omhult je textiel met een onweerstaanbare, zonnige geur die langdurig blijft hangen. De compositie opent met frisse citrusnoten, gevolgd door een hart van delicate witte bloemen en eindigt met een warme basis van zoete vanille. Voeg slechts enkele druppels toe aan je was en geniet wekenlang van een onvergetelijke frisheid, alsof je wasgoed in de zon heeft gedroogd.

Kenmerken:

Geurprofiel: Zonnige mix van citrus, witte bloemen en vanille.
Intensiteit: Hooggeconcentreerd voor een krachtige, langdurige geur.
Gebruik: Geschikt voor alle soorten textiel en wasmachines.
Duurzaamheid: De geur blijft wekenlang actief in je kledingkast.

Bij contact met de ogen: voorzichtig spoelen met water, contactlenzen verwijderen indien van toepassing, en blijven spoelen.
Bij huidirritatie of uitslag: raadpleeg een arts.

 

Met dit product ervaar je deze exclusieve heerlijke geuren:


        



Beoordeel het product

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid
SLUITEN