Hoe gebruik je Wasmachinereiniger

Giet het product

Voeg 200 ml Elda Essenze Sanitizer toe aan het wasmiddelbakje van uw wasmachine. Deze dosis zorgt voor een volledige desinfecterende werking van uw kleding en uw wasmachine.


 

Stel het wasprogramma in

Selecteer het programma 'katoen' en stel de temperatuur in tussen 60 en 90 graden. Deze temperatuur activeert de ontsmettende werking en verwijdert effectief bacteriën en ziektekiemen uit uw stoffen.


 

Lege was

Nadat u het ontsmettingsprogramma hebt voltooid, draait u een wasprogramma met lege was om de binnenkant van de wasmachine te ontsmetten en eventuele productresten te verwijderen.
 

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid
SLUITEN