Geparfumeerde Hand- en Nagelcrème 759 is speciaal ontwikkeld voor de meest veeleisende handhuid. De crème verzorgt de droge en vochtarme huid, versterkt en voedt broze nagels, en maakt de opperhuid rond de nagels zacht en glad. 86% van de ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong!
Handcrème 759 is een zorgvuldig samengestelde crème die de huid hydrateert, voedt en regenereren. De geur is geïnspireerd door Paco Rabanne – 1 Million. De naam van het merk wordt enkel genoemd om een mogelijke gelijkenis in geurnoten aan te duiden.
Sheaboter: Rijk aan onverzadigde vetzuren, vitamine A, E en F, en mineralen zoals magnesium, zink en kalium. Deze ingrediënten zorgen ervoor dat de huid perfect gehydrateerd blijft, uitdroging wordt voorkomen, het verouderingsproces van de huid wordt vertraagd en de regeneratie van de huid wordt ondersteund.
Allantoïne: Bekend om zijn sterke hydraterende, regenererende, ontstekingsremmende, verzachtende en kalmerende eigenschappen. Het helpt de droge huid te verzachten en te kalmeren, en bevordert de genezing van microbeschadigingen.
Amandel Extract: Dit extract hydrateert de huid direct dankzij onverzadigde vetzuren en verbetert de elasticiteit van de huid. Het versterkt broze nagels, voedt ze, en maakt ze sterker en beter bestand tegen externe schadelijke factoren.
De crème biedt een intense geur met iconische houtachtige en kruidige noten van kaneel, leer, en grapefruit, vergezeld van aromatische kruiden en een vleugje munt. Dit alles rust op een stevige basis van amber en patchoulli uit India.
Aqua (water), Ethylhexylstearaat, Paraffinum Liquidum (minerale olie), Glycerine, Cetearylalcohol, Vaseline, Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) olie, Butyrospermum Parkii (Shea) boter, Cocos Nucifera (kokosnoot) olie, Glycerylstearaat, Cetylalcohol, Dimethicon, Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) bloemenextract, Allantoïne, Cera Alba (bijenwas), C10-18 Triglyceriden, Stearinezuur, Paraffine, Ceteareth-20, Cyclopentasiloxaan, Cyclohexasiloxaan, Tocoferylacetaat, Acrylaten / C10-30 Alkylacrylaat Kruispolymeer, Dinatrium-EDTA, Natriumhydroxide, BHA, 2-Broom-2-Nitropropaan-1,3-Diol, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Parfum (geur), Cumarine, Hydroxycitronellal, Limoneen, Linalool, Alfa-Isomethylionon.