Foaming Douchegel Soffice – | Le Essenze di Elda
Foaming Douchegel Soffice
Foaming Douchegel Soffice
Foaming Douchegel Soffice
17.95
Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Foaming Douchegel Soffice

Omarm jezelf met de zachte geur van Douchegel Soffice. Het rijke, romige schuim reinigt en verzorgt de huid terwijl de subtiele hint van versgebakken koekjes en vanille een warm en vertrouwd gevoel geeft. Een klein beetje foaming douchegel is al genoeg voor heerlijk veel schuim. Perfect om de dag mee te beginnen of zacht af te sluiten. Extra leuk: ook ideaal te gebruiken als scheerschuim.

Inhoud: 200 ml

Voordelen

  • Rijk, romig schuim voor een zachte huid

  • Subtiele geur van koekjes en vanille

  • Geschikt als ochtendboost of avondverwennerij

  • Kan ook gebruikt worden als scheerschuim

  • Combineert de voordelen van douchegel en douche foam

Wat is een foaming douchegel?

Een douchegel heeft een gelachtige textuur die in contact met water schuimt en de huid reinigt en verzorgt. Een douche foam komt direct als luchtig, romig schuim uit de flacon en zorgt voor een extra aangename douche-ervaring. De schuimende douchegel van Le Essenze di Elda combineert het beste van beide: hij start als gel en verandert in een volle, zijdezachte schuimwolk.

Gebruik

  • Breng een kleine hoeveelheid aan op de handpalm of spons

  • Masseer zachtjes over de vochtige huid tot een romige schuimlaag ontstaat

  • Spoel af en geniet van een fris, verzorgd en heerlijk geurend gevoel



Beoordeel het product

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid
SLUITEN