Doucheolie 477 Dames - 400 ml - Wasparfumbeesd.nl
Je bent niet ingelogd, log eerst in om artikelen op je verlanglijst te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen >>
Doucheolie 477 Dames - 400 ml
Doucheolie 477 Dames - 400 ml
Doucheolie 477 Dames - 400 ml
9.95
Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Verzachtende Doucheolie 477 – Floraal en Praline

De Glantier Verzachtende Doucheolie 477 is een verfrissende en voedende olie die je huid intens verzorgt, beschermt en hydrateert. De rijke formule biedt een beschermend laagje dat de huid verzorgt zonder een plakkerig gevoel achter te laten. Het wordt aanbevolen voor de verzorging van een zeer droge huid, aangezien het de huidconditionering verbetert en het gevoel van droogte en trekkerigheid elimineert. Deze verzachtende doucheolie zorgt voor een fluweelzacht gevoel en biedt langdurige hydratatie. Na gebruik voelt je huid intens gevoed en zacht aan.

De geur is geïnspireerd door Lancome - La Vie Est Belle, en de naam wordt alleen gebruikt om de geurnoten te vergelijken. De geur opent met een verfrissende en fruitige combinatie van zwarte bessen en peer, gevolgd door het delicate hart van jasmijn en oranjebloesem. De basisnoten bestaan uit een rijke en warme mix van tonkaboon, vanille en praline, die je zintuigen zullen verwennen.

Rijk aan Actieve Ingrediënten

De Glantier Doucheolie bevat krachtige actieve ingrediënten die je huid niet alleen hydrateren, maar ook voeden en verzorgen:

  • Hennepolie – Voedt en hydrateert de huid.

  • Zoete Amandelolie – Verzacht en verzacht de huid.

  • Vitamine Liposomen (A, E en C) – Helpen de huid te versterken en bieden antioxidatieve bescherming.

  • Gladmakende Liposomen – Bevatten collageen, aminozuren, panthenol en arganolie voor een gladdere huid met meer elasticiteit.

Geur en Ervaring

De geur van deze doucheolie biedt een unieke bloemige en praline geur die de zintuigen stimuleert en je huid omhult in een warme, verleidelijke geur. De topnoten van zwarte bes en peer geven een fruitige, verfrissende opening. Het hart onthult tonen van delicate jasmijn, iris en de subtiele geur van oranjebloesem. De basisnoten van tonkaboon, essentiële vanille en praline zorgen voor een heerlijke zoetheid die lang blijft hangen.

Gebruikstips

Breng een kleine hoeveelheid Glantier Verzachtende Doucheolie 477 aan op een natte huid tijdens het douchen. Masseer de olie zachtjes in een schuim en spoel af voor een zachte, geurende ervaring die je huid soepel en gehydrateerd achterlaat.


Ingrediënten:

Aqua, ammoniumlaurylsulfaat, cocamidopropylbetaïne, glycerine, parfum, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, Prunus Amygdalus Dulcis-olie, cannabis sativa-zaadolie, Argania Spinosa-pitolie, gehydrolyseerd collageen, natriumhyaluronaat, zijdeaminozuren, panthenol, lecithine, glucose, sorbitol, fosfatidylcholine, retinylpalmitaat, ascorbylpalmitaat, tocoferylacetaat, tocoferol, trilaureth-4-fosfaat, polyquaternium-7, glyceryloleaat, coco-glucoside, caprylylglycol, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimoniumchloride, butyleenglycol, natriumdeoxycholaat, gehydrogeneerde palmglyceridencitraat, melkzuur, citroenzuur, dinatrium-EDTA, natriumbenzoaat, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine, dehydroazijnzuur, benzylalcohol, benzylsalicylaat, limoneen, linalool, alfa-isomethylionon, CI 19140, CI 16255.



Beoordeel het product

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren of om advertenties te kunnen tonen. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid
SLUITEN